O książkach, o Krakowie, o książkach w Krakowie i o Krakowie w książkach

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Perfect women

Dziękuję anetapzn za zaproszenie do zabawy :)

Zasady:
1. Wybierz idealne kobiety w trzech kategoriach: perfekcyjne w swoim zawodzie; ideał urody; perfekcyjny styl
2. Wrzuć na swojego bloga obrazek z tagiem Perfect Women
3. Napisz, kto cie otagował
4. Przekaż zabawę innym bloggerom.
Miłej zabawy!


Moje typy:
Perfekcyjna w swoim zawodzie

Zupełnie naturalnie przyszła do tu do głowy Anthea Turner - angielska prezenterka telewizyjna, dziennikarka i autorka poradników. Jako, że jeszcze nie prowadzę swojego "gospodarstwa domowego", raczej niechętnie oglądam programy typu "17 prostych sposobów na pozbycie się starego tłuszczu". Na program "Perfekcyjna pani domu" trafiłam przypadkiem, ale wdzięk, poczucie humoru i umiejętności pani Turner sprawiły, że od razu kupiłam jej poradnik pod tym samym tytułem. Autorka pokazuje, ze można dobrze radzić sobie z domem, nie zostając zaniedbaną, wiecznie znerwicowaną kurą domową. Jedyny poradnik, jaki czytałam, który faktycznie zawiera dobre rady, a nie bzdury typu "Wyobraź sobie siebie w czystym mieszkaniu".

Ideał urody
Catherine Zeta-Jones - sama jestem brunetką, toteż brunetki zawsze mi się bardziej podobały :) Na tą panią patrzyłam z nabożnym zachwytem od czasów filmu "Chicago", i późniejszej gali oscarowej, na której w ciąży wyglądała tak samo pięknie i zabójczo, jak na filmie w skąpej sukience. Chyba nigdy nie widziałam zdjęcia, na którym byłaby źle ubrana - z przesadą, jak fashion victim. Proste włosy, pozbawiona ozdobników suknia, a i tak przyćmiewa urodą wszystkie inne gwiazdy.
Perfekcyjny styl
Jolanta Kwaśniewska - to nie tylko piękna kobieta, ale chodząca klasa. Zawsze wie jak się zachować, jak się ubrać, co powiedzieć, jak sprawić, by nikt nie czuł się pominięty. Jak skrytykować, aby nikogo nie obrazić, ale nie pozwolić "wejść sobie na głowę". Wzór nie tylko dla Pierwszych Dam, ale dla wszystkich polskim dam.Do zabawy zapraszam:
tikichomiktaki
American Corner Łódź
anek7

1 komentarz: