O książkach, o Krakowie, o książkach w Krakowie i o Krakowie w książkach

czwartek, 9 lutego 2012

Wyzwanie czytelicze "Trójka e-pik"

Wyzwanie zorganizowane przez sardegnę, które polega na tym, że pomysłodawczyni co miesiąc wyznacza 3 gatunki literackie, z których każdy uczestnik wybiera dla siebie konkretne tytuły, czyta, a następnie na blogu książki sardegny umieszcza link do recenzji. Wyzwanie trwa miesiąc, jest przeznaczone dla blogowiczów i nie-blogowiczów. Po szczegóły kieruję na rzeczony blog :)

Lutowe wyzwanie zachęcia do przeczytania po jednej książcez gatunku:
Thrillera
Literatury obyczajowej
Fantastyka

Moje zdeklarowane tytuły to:
1. Fantastyka - "Zimowy Monarcha" Bernarda Cornwella
2. Thriller - "Wyjątek" - Christian Jungersen
3. Literatura obyczajowa - "Tawerna przy Klonowej" Sharon Owens

Wszystkie trzy książki leżą na mojej półce od dawna, chociaż tylko jedna znalazła się na stosiku poniżej. Jeśli przeczytam je do końca lutego, uda mi się upiec dwie pieczenie (dwa wyzwania) na jednym ogniu. Trzymajcie kciuki!

9 komentarzy:

 1. Dzięki za reklamę :) co do banera, wystarczy gdy klikniesz projekt-dodaj gadżet-zdjęcie. wtedy wpisujesz link do mojego posta, a zdjęcie: kopiujesz adres zdjęcia z mojego posta i wklejasz adres, klikasz enter (aby zdjęcie się pojawiło) powinno się udać :)
  trzymam kciuki za realizację Twoich planów :) Ja przy okazji własnego projektu też zaliczam wyzwanie z półki :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za lekcję :) pobawię się tym jutro, dawkuję sobie naukę blogowania ;) mam z tego dużą frajdę, więc ją przedłużam.

   Usuń
 2. Powodzenia! :) Chyba nigdy nie czytałam żadnego thrilleru, nie lubię się bać. Poczekam na inne zestawienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa jak Wyjątek Ci sie spodoba. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem w połowie, ale musiałam na chwilę odłożyć. Bardzo dobrze napisana, ale jest tam taki ładunek złych emocji, że muszę sobie robić przerywniki czymś pozytywnym :)

   Usuń
 4. Cieszę się, że dzięki Paren odkryłam Twojego bloga, liczę na dużo krakowskich wpisów - choć i inne przeczytam z przyjemnością. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo mi miło :) W planie są regularne wpisy o Krakowie, ale do tego muszę się wybrać w plener z aparatem :) pozdrawiam

   Usuń
 5. Dosyć ciekawa sprawa, ale ja chyba nie nadaję się do wyzwań. ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero zaczynam się w to bawić, pomysły wydają mi się fajne, zobaczę co z tego wyjdzie. Najwyżej będę wiedziała na przyszłość, że to nie dla mnie :)

   Usuń