O książkach, o Krakowie, o książkach w Krakowie i o Krakowie w książkach

niedziela, 20 października 2013

Przypominam, że krakowskie Targi już za tydzień!

Jak w tytule - przypominam, w razie gdyby zalew postów na blogach i fanpejdżach nie wystarczył. :D

Ja co roku, Kaś Wspaniała podjęła się zorganizowania spotkanie krakowskich (i nie tylko) blogerów książkowych z okazji krakowskich Targów. Wielu z was na pewno widziało już stosowne ogłoszenia u Kaś lub Oisaja.

Zatem, przejdźmy do konkretów:

Każdy, kto bloga książkowego prowadzi i znajdzie się 26 października w Krakowie z okazji Targów Książki lub jakiejkolwiek innej, proszony jest na spotkanie blogerów, które odbędzie się dnia onego, w restauracji "Smakołyki" przy ul. Straszewskiego (uprzejmych gości informuję, że to na przeciwko Collegium Novum) o godzinie 16.30.

 Gwoli wyjaśnienia - godzina została tak dobrana, aby jak największa grupa osób mogła się na nie udać. Będziemy mieli zacnych gości zza granicy, toznaczy, ze Śląska, a nawet z Warszawy. Śląscy Blogerzy tak wspaniale gościli krakowską reprezentację blogerską w Katowicach, a jednocześnie chcieliby wrócić do domu o jakiejś sensownej godzinie lub udać się na spotkanie biblionetkowiczów, że postarano się im odwdzięczyć. Ale będziemy tam siedzieć długo, toteż jeśli ktoś pragnie zabawić dłużej na targach, to jak najbardziej będziemy czekać :)


Jeśli ktoś na jakieś pytania, sugestie, rady, komentarze, glosy czy pragnie podnieść jakąś kwestię z powyższym temacie, zapraszam do ujęcia ich w komentarzu poniżej lub odsyłam do Kaś.

Liczę na waszą obecność, zaiste żarcie w "Smakołykach" jest dobre bo jest tanie i dobre.

15 komentarzy:

 1. Ależ mi miło w imieniu zagranicznych, śląskich blogerów :) Ja osobiście mogę się trochę spóźnić tzn. nie przybędę punktualnie na 16.30, ale dotrę na pewno. natomiast podoba mi się opcja 'będziemy siedzieć długo" :) do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. :) i e tam wspaniała :P po prostu Kaś uwielbiająca blogerów i spotkania z nimi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedsięwzięcie jest logistycznie ciężkie a ty się sprawujesz lepiej niż ktokolwiek, kogo znam, więc Wspaniała się należy :)

   Usuń
 3. Kochane Krakusy! U mnie wszystko wciąż pod znakiem zapytania i to ogromnym - ale może uda mi się kogoś z Was spotkać w sobotę na targach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochane krakusy liczą na to gorąco! Wsiadaj do pociągu czy cóś i przybywaj! :)

   Usuń
 4. Tak w kwestii formalnej (ponieważ mąż na pewno mnie zapyta), można liczyć na jakieś wskazówki dotyczące dogodnego zaparkowania samochodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I czy masz może "Pod Anodynowym Naszyjnikiem" Grimes i możesz pożyczyć? :)

   Usuń
  2. Anodynowy jest w pożyczce, ale jak wróci to jak najbardziej pożyczę (jakoś przez kogoś podeślę albo na biblionetkowym). Co do parkowania, to na pewno w soboty nie ma strefy płatnego parkowania, więc można parkować wszędzie, gdzie nie ma ma zakazu. Koło Targów bywa kiepsko bo tam generalnie jest mało miejsca, za to w przypadku spotkania polecam ul. Zacisze, równoległą do Placu Matejki.

   Usuń
  3. Ok, zanotowałam, dzięki, na Grimes poczekam, dzięki również.

   Usuń
 5. Z racji tego, że jestem chora, niestety nadal, to na targach się nie pojawię, ale spotkanie stoi pod znakiem zapytania. Jak mi do soboty przejdzie i odstawię antybiotyk, to na spotkaniu się pojawię. Za bardzo się nastawiłam i cieszyłam na targi i spotkanie to mnie pokarało chorobą wredną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam ten ból, teraz też działam na antybiotykach, wprawdzie choroba już minęła ale osłabienie zostało. Ale wierzę, że przez ten tydzień ci się polepszy i będziesz z nami w sobotę. :)

   Usuń
 6. Chciałabym być. Bardzo, ale pewno jak zwykle się nie wyruszę z domu.
  Niemniej nic jeszcze nie jest przesądzone.

  OdpowiedzUsuń