O książkach, o Krakowie, o książkach w Krakowie i o Krakowie w książkach

piątek, 15 listopada 2013

Bo nawet papier toaletowy się rozwija, czyli krótki post organizacyjny

Jak w tytule posta - aby żyć trzeba się rozwijać, i nie tyczy się to wyłącznie ludzi ale i, na przykład, blogów. A ponieważ Krakowskie Czytanie już niedługo skończy dwa lata, czyli stanie się tak jakby pełnoletnie, uznałam, że można mu sprawić fanpage'a. Niech ma. Zatem od dziś po aktualności i zapowiedzi postów, a kto wie, może i trochę ekskluzywnych (czytaj: nie nadających się do publikacji gdzie indziej) dodatków zapraszam na https://www.facebook.com/krakowskieczytanie?notif_t=page_new_likes .

Fanpage jest na razie mocno niedoskonały w formie i treści, ale jednocześnie stanowi szczyt moich możliwości w tym zakresie. Może pod choinkę zażyczę sobie od Gwiazdki coś w stylu "Komputer dla bystrzaków", gdyż okazuje się, że nawet Paint chwilami wykracza poza moje czasy (datowane gdzie na okolice CK-Monarchii).

To co zobaczyska na Facebooku!

PS Po dwóch latach rajcowania się statystykami bloga czas na nową zabawę - zbieranie lajków! Lajkujcie!

9 komentarzy:

 1. a ja usłyszałam podczas Targów Książki od jednej osoby z branży i znającej się na rzeczy (bynajmniej nie autor i nie bloger) że posiadanie FB nie jest konieczne dla rozwoju bloga itp. więc nie próbuję zrozumieć tego tworu... Poza tym nie wystarczyłoby mi czasu.
  Ale Tobie życzę powodzenia w takim razie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślę, że w sumie nie jest, ale ostatnio zaobserwowałam dziwną statystykę -wejść jest bardzo dużo, a komentarzy prawie w ogóle, i weszło mi to na ambicję ;) Zauważyłam z resztą po sobie, że coraz częściej klikam na linka z FB, bo blogrolle czasem się nie aktualizują.
   Raczej ten mój fanpage nie będzie "na bogato" bo czasem braku mi czasu na samego bloga, ale chciałam się przekonać, jak to jest :)

   Usuń
  2. Życzyłabym sobie, aby komentarzy było przynajmniej w połowie tak dużo, co wejść:).
   Profil na facebook'u polubiłam, a jakże i życzę powodzenia w prowadzeniu zarówno blogu jak i fanpage'a.

   Usuń
  3. U mnie w tej chwili to jakaś połowa procenta jest :) Dzięki za polubienie!

   Usuń
  4. To po prostu brak czasu... tekst się czyta i siup następny blog... brak czasu by coś napisać, zwłaszcza jeśli ma się albo za dużo blogów do odwiedzenia lub post, który kogoś nie interesuje - wtedy nie pisze...

   Usuń
  5. Fakt - wszystkich nęka brak czasu. Jednak tworzenie bloga bez komentarzy jest trochę smutne - rzuca się coś w przestrzeń i to tam wisi, zamiast o tym pogadać.

   Usuń
 2. Polubię, a jakże, jako Anna Gut. Do zobaczyska na FC.

  OdpowiedzUsuń